Ośrodek wypoczynkowy w Rowach

Idealne miejsce na wakacje z rodziną

Po całym roku wytężonej pracy każdemu należy się chwila odpoczynku z dala od miejskiego zgiełku. Mając do wyboru góry i morze, my zachęcamy do zwrócenia uwagi na tę drugą opcję. Spokojne, wczasy rodzinne nad morzem lub czas spędzony w ośrodku kolonijnym to coś, co każdy powinien przeżyć raz na jakiś czas. Jednocześnie apelujemy, by odpowiednio wcześnie wszystko zorganizować. Warto zastanowić się nad wynajęciem noclegów nad morzem albo skorzystania z kompleksowo wyposażonego ośrodka wczasowego na tyle wcześnie, by móc zarezerwować sobie pasujący termin. Wychodząc naprzeciw zorganizowanym grupom postaramy się pomóc w organizacji całego przedsięwzięcia. Okres letni to zazwyczaj prawdziwe oblężenie miejscowości nadmorskich, nie tylko tych największych. Nasz ośrodek wypoczynkowy również rok w rok cieszy się dużą popularnością wśród gości. To, co wyróżnia nas spośród wielu ofert, to fakt, że jesteśmy znanym ośrodkiem z basenem nad morzem.

Oferta

Rowy to malownicza miejscowość między Łebą a Ustką, a ośrodek Lazur to bardzo dobre miejsce na korzystanie z wakacyjnych uroków nadmorskiego terenu. To, co Państwu proponujemy, to przede wszystkim  możliwość skorzystania z dobrodziejstw matki natury. Zapewniamy bowiem nie tylko bliską okolicę morza. Lazur-Bis to ośrodek wypoczynkowy nad morzem, który zlokalizowany jest w miejscu zewsząd otoczonym zielenią. Ofertę kierujemy przede wszystkim do grup turystów – zarówno dzieci, firm, które szukają miejsca na przyjęcie, jak i dorosłych oraz seniorów. Gwarantujemy profesjonalną obsługę wszystkim gościom, którzy zdecydują się na pobyt w naszym ośrodku. Jednocześnie zapewniamy, że Lazur-Bis to nie tylko dobre miejsce na wczasy rodzinne nad morzem, ale także ośrodek kolonijny, który jest w stanie przyjąć wiele osób jednocześnie.

Kontakt

Jesteśmy przekonani, że nasz ośrodek wypoczynkowy nad morzem jest w stanie spełnić wszystkie Państwa oczekiwania. Firma Lazur zapewnia kompleksowe usługi grupom turystów na bazie doświadczenia zdobytego w różnych typach działalności. Zajmowaliśmy się między innymi usługami transportowymi, organizacją spotkań biznesowych, integracyjnych, a także kolonii nad morzem. Prowadzimy usługi gastronomiczne, dzięki którym goście mogą zjeść naturalne, polskie dania, przygotowywane według sprawdzonych, tradycyjnych przepisów. Warto wspomnieć, że posiadamy także ośrodek Lazur w Poddąbie. Zapraszamy.

drukuj

Lazur Sp. z o.o., ul. Promenada Słońca 7, 76-270 Poddąbie

e-mail: biuro@lazurosrodki.pl

tel. 598 461 335, 598 141 890,  fax 598 141 793, tel. kom. 663 670 703, 603 100 408

Nr konta: 47 1090 2763 0000 0001 0812 6547

NIP: 8392754719, REGON: 771478552, KRS: 0000132804