ośrodek lazur
ośrodek lazur
ośrodek lazur
ośrodek lazur

Ośrodek wypoczynkowy w Rowach

Lazur-Bis to ośrodek wypoczynkowy w Rowach, w którym czas upłynie Państwu wyjątkowo przyjemnie. Nasz obiekt jest idealnym miejscem na wakacje z rodziną. Zapewniamy też  najbardziej atrakcyjne wczasy dla seniora nad morzem.

Po całym roku wytężonej pracy każdemu należy się chwila odpoczynku z dala od miejskiego zgiełku. Gdy mają Państwo do wyboru góry i morze, my zachęcamy do zwrócenia uwagi na tę drugą opcję. Spokojne wczasy rodzinne nad morzem spędzone w ośrodku wypoczynkowym w Rowach to coś, co każdy powinien przeżyć raz na jakiś czas. Jednocześnie apelujemy, by odpowiednio wcześnie wszystko zorganizować. Noclegi warto zarezerwować jeszcze przed sezonem wakacyjnym.

Wychodząc naprzeciw potrzebom grup zorganizowanych, postaramy się pomóc w organizacji całego przedsięwzięcia. Okres letni to zazwyczaj prawdziwe oblężenie miejscowości nadmorskich, nie tylko tych największych. Nasz kompleksowo wyposażony ośrodek wypoczynkowy w Rowach co roku cieszy się dużą popularnością wśród Gości. To, co wyróżnia nas spośród wielu ofert, to fakt, że Lazur-Bis to obiekt z basenem.

Do kogo kierujemy naszą ofertę?

Rowy to malownicza miejscowość między Łebą a Ustką, a ośrodek Lazur-Bis to bardzo dobre miejsce na korzystanie z wakacyjnych uroków nadmorskiego terenu. To, co Państwu proponujemy, to przede wszystkim  możliwość skorzystania z dobrodziejstw Matki Natury.

Lazur-Bis to ośrodek wypoczynkowy w Rowach, który jest zlokalizowany w miejscu zewsząd otoczonym zielenią. Ofertę kierujemy przede wszystkim do grup turystów – zarówno dzieci, firm, które szukają miejsca na przyjęcie, jak i dorosłych oraz seniorów.

Firma Lazur zapewnia kompleksowe usługi grupom turystów na bazie doświadczenia zdobytego w różnych typach działalności. Zajmowaliśmy się między innymi usługami transportowymi, organizacją spotkań biznesowych i integracyjnych.

Organizowaliśmy także zielone szkoły nad morzem. Prowadzimy usługi gastronomiczne, dzięki którym goście mogą zjeść naturalne, polskie dania, przygotowywane według sprawdzonych, tradycyjnych przepisów.

Zapraszamy do naszego ośrodka wypoczynkowego w Rowach!

Jesteśmy przekonani, że Lazur-Bis jest spełni wszystkie Państwa oczekiwania. Gwarantujemy profesjonalną obsługę wszystkim Gościom, którzy zdecydują się na pobyt w naszym ośrodku. Jednocześnie zapewniamy, że Lazur-Bis to nie tylko dobre miejsce na wczasy rodzinne nad morzem, ale także ośrodek kolonijny, który jest w stanie przyjąć wiele osób jednocześnie. Warto wspomnieć, że posiadamy także ośrodek Lazur w Poddąbiu.

drukuj

Lazur Sp. z o.o., ul. Promenada Słońca 7, 76-270 Poddąbie

e-mail: biuro@lazurosrodki.pl

tel. 598 461 335, 598 141 890,  fax 598 141 793, tel. kom. 663 670 703, 603 100 408

Polityka prywatności |

Nr konta: 47 1090 2763 0000 0001 0812 6547

NIP: 8392754719, REGON: 771478552, KRS: 0000132804