ślub nad morzem
Blog
Wesele nad morzem. Jak wybrać dobre miejsce?

Wesele to niezapomniana chwila dla każdej pary młodej, rodziny oraz najbliższych przyjaciół zaproszonych na uroczystość. Wiele osób w trakcie przygotowań do organizacji przyjęcia weselnego, zastanawia się, w jaki sposób sprawić, by stało się ono niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich – małżonków, a także ich gości. Niektórzy decydują się więc na pokaz sztucznych ogni, inni na przejażdżkę dorożką, czy też przyjęcie w ekstrawaganckim miejscu. Część chciałaby natomiast, by czas ten móc spędzić we wspaniałym i wyjątkowym miejscu, które zagwarantuje organizację przyjęcia w przyjemnej, rodzinnej atmosferze. Dowiedz się, jak wybrać miejsce na wesele nad morzem.

Najważniejsze zalety wesela nad morzem

Do najważniejszych zalet wynikających z organizacji wesela nad morzem, zaliczyć można przede wszystkim wspomniane już wcześniej niezapomniane wrażenia. Nadmorskie miejscowości oferują moc atrakcji, zarówno dla młodych, jak i nieco starszych. Dzięki temu można zorganizować dla gości kilkugodzinne zwiedzanie pobliskiej okolicy, która z pewnością zapadnie w pamięci wszystkich i sprawi, że wspólnie spędzony czas stanie się doprawdy niepowtarzalny.

Warto wspomnieć także o możliwości zorganizowania ślubu w plenerze, co docenią z pewnością wszystkie osoby, które marzą o tym, by móc wypowiedzieć sakramentalne „tak” pod gołym niebem przy akompaniamencie szumiących fal. Szczególnie romantyczne są oczywiście zachody słońca, które można spędzić na plaży, rozkoszując się przepięknym widokiem. Ponadto to właśnie na plaży może odbyć się sesja plenerowa młodej pary – niewątpliwie dostarczy ona wspaniałych zdjęć, a także wyjątkowych przeżyć.

Jak wybrać miejsce nad morzem, w którym można zorganizować wesele?

Decydując się na organizację wesela nad morzem, warto pamiętać o tym, by wybrać miejsce, które zapewni obsługę wszystkich zaproszonych gości. Dlatego tak istotne, by skontaktować się wcześniej z wybranym ośrodkiem w celu ustalenia liczby zapraszanych osób. Chociaż nadmorski pensjonat może wydawać się urokliwym miejscem, z pewnością nie pomieści on wszystkich gości weselnych. Jeżeli lista zaproszonych będzie nieco dłuższa, warto rozejrzeć się za ośrodkiem wypoczynkowym, który zapewni nie tylko noclegi dla wszystkich, ale również wyżywienie. Przykładem jest Ośrodek Lazur w Poddąbiu oferujący także dostęp do wspaniałej sali bankietowej, wynajem sprzętu audiowizualnego, a także indywidualne podejście do każdego klienta, będące odpowiedzią na wszystkie jego potrzeby.

drukuj

Lazur Sp. z o.o., ul. Promenada Słońca 7, 76-270 Poddąbie

e-mail: biuro@lazurosrodki.pl

tel. 598 461 335, 598 141 890,  fax 598 141 793, tel. kom. 663 670 703, 603 100 408

Polityka prywatności |

Nr konta: 47 1090 2763 0000 0001 0812 6547

NIP: 8392754719, REGON: 771478552, KRS: 0000132804