OŚRODEK OFERTA GALERIA KONTAKT LOGO

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Indywidualnie

Zapraszamy Państwa nad morze, na wczasy pełne słońca! Nasze ośrodki to idealne miejsce na wypoczynek. Oferujemy wczasy rodzinne wraz z wyżywieniem. Doskonała lokalizacja naszych obiektów nie pozwoli się Państwu nudzić. Morze, plaża, szlaki piesze i rowerowe, zabytki przyrody i kultury to jedne z wielu atrakcji, które mają Państwo w zasięgu ręki. Zapraszamy serdecznie! Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą:

Oferta dla indywidualnych Lazur-Bis Rowy

Seniorzy

Zapraszamy Państwa na niedrogie i atrakcyjne wczasy nad naszym polskim morzem. Z nami odpoczniesz, zadbasz o swoje serce, zrelaksujesz się oraz nabierzesz sił witalnych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą:

Oferta dla seniorów Lazur-Bis Rowy


Kolonie

Zapraszamy Państwa do współpracy przy organizacji wypoczynku w zakresie kolonii letnich oraz zielonych szkół. Oddajemy Państwu do dyspozycji naszą atrakcyjną bazę, w której mogą Państwo w pełni zrealizować swój program. Nasze wieloletnie doświadczenie, dogodna lokalizacja oraz kompleksowość oferowanych usług w pełni gwarantuje powodzenie każdej imprezy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą:

Oferta Lazur-Bis - Kolonie 2015 Rowy


Zielone szkoły

Zapraszamy Państwa do współpracy przy organizacji wypoczynku w zakresie kolonii letnich oraz zielonych szkół. Oddajemy Państwu do dyspozycji naszą atrakcyjną bazę, w której mogą Państwo w pełni zrealizować swój program. Nasze wieloletnie doświadczenie, dogodna lokalizacja oraz kompleksowość oferowanych usług w pełni gwarantuje powodzenie każdej imprezy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą:

Oferta Lazur-Bis - Zielone szkoły 2015 Rowy
Transport

Lazur Sp. z o.o. świadczy usługi przewozów pasażerskich na terenie kraju i za granicą - wysokiej klasy autokarami oraz mikrobusem.

Obsługujemy:

szkolenia, wycieczki, pielgrzymki, kolonie. Prowadzimy również transfery grup i osób indywidualnych na lotniska.

Dysponujemy autokarami marki Mercedes-Benz (55+2 miejsca)
wyposażonymi w:

• wielofunkcyjną klimatyzację
• TV/DVD
• minibar

Przewozy mniejszych grup realizujemy minibusem VW Caravelle (8+1 miejsce)
wyposażonym w:

• wielofunkcyjną klimatyzację,
• systemy zapewniające bezpieczeństwo,
• rozkładane oraz zintegrowane fotele ergonomiczne,
• wysokiej jakości nagłośnienie samochodowe,
• bagażnik dachowy.

Nasze wieloletnie doświadczenie przekłada się na profesjonalizm w świadczeniu usług. Gwarantujemy Państwu wysoki standard, rzeczowe podejście do klienta oraz maksymalne poczucie bezpieczeństwa. Z nami zawsze na czas dojedziesz do celu.

Ceny za wynajem ustalane są indywidualnie przy każdym zamówieniu.
Wesela-Imprezy


Ślub i wesele to jedne z najpiękniejszych jak i najważniejszych uroczystości w naszym życiu. Każdy z nas pragnie by ten dzień był magiczny, wyjątkowy, pełen miłości, dobrej zabawy, by pozostawił za sobą niezatarte wspomnienia. Gwarancją udanego przyjęcia weselnego jest dobra oprawa muzyczna, wyśmienite jedzenie, wspaniale przystrojona sala oraz miejsce w którym organizowana jest ta majestatyczna uroczystość.

Firma „Lazur” oferuje Państwu doskonałą bazę, wieloletnie doświadczenie i pomoc w zorganizowaniu tej wspaniałej uroczystości. Dołożymy wszelkich starań, by ten jedyny, magiczny wieczór na stałe utkwił w sercach wszystkich gości. Nasi dotychczasowi klienci, wyrażając swoje zadowolenie wracają do nas przy okazji innych imprez okolicznościowych typu chrzciny, komunie, bierzmowania, rocznice i imprezy firmowe.

Oferujemy Państwu możliwość zorganizowana wesela lub innych imprez okolicznościowych w naszym ośrodku Lazur-Bis w Rowach. Do dyspozycji Państwa oddajemy salę przeznaczona na ok. 150 osób.

Istnieje możliwość zorganizowania poprawin itp. na świeżym powietrzu – do dyspozycji gości altana ogrodowa, duży grill oraz miejsce na ognisko.

Ponadto oferujemy nocleg dla gości weselnych w naszym ośrodku w cenie tylko 40 zł/os!

Przy wyborze obiektów Lazur'a proponujemy również zorganizowanie transportu dla gości. Dysponujemy autokarami marki Mercedes-Benz (55+2 miejsca) wyposażonymi w wielofunkcyjną klimatyzację, TV/DVD oraz minibar. Przedmiotowe usługi świadczymy w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy wybór pakietu wesele + nocleg + transport!

Przyjęcia weselne propozycje menu nr 1 i 2 - Lazur-Bis Rowy

Kontakt: tel. 698 666 980, e-mail: owlazur@gmail.com, biuro@przymorze.com.plBasen, Kort

Promocje, rabaty, dodatkowe usługi. Jakby tego było mało to oferujemy jeszcze więcej!

Dla wszystkich gości przebywających w naszych ośrodkach dodatkowe gratisy!

W cenie pobytu zapraszamy Państwa do korzystania z naszej rozbudowanej infrastruktury – basen, kort tenisowy oraz boiska sportowe.

Chcesz urozmaicić swoje wczasy?!

Zaznać trochę zabawy i sportu?!

Zapraszmy!Wyżywienie

Szukasz na urlopie tanich i obfitych posiłków?!

Oprócz słonecznych wczasów oferujemy gościom nasze usługi gastronomiczne.

Wyżywienie całodzienne tylko 40 zł!

Nie trać czasu na gotowanie!
Wypoczywaj na wczasach i ciesz się smakiem polskiej kuchni!

Gorąco polecamy!